Krásný úsměv

30. 5. 2022 0 Comments

Proč bys měl každý pravidelně chodit na dentální hygienu? Zuby jsou naší vizitkou, je to většinou první věc, kterou si na člověku všimneme. Pokud má někdo, koho vidíte poprvé v životě nepěkné zuby, asi si o něm nepomyslíte nic pěkného. Do zubů se rozhodně investovat vyplatí. Co je to vůbec ta dentální hygiena, o které se hlavně v posledních letech začalo tak mluvit? Jedná se o preventivní léčebný výkon, jehož cíl je odstranění zubního kamene, povlaku na zubech a jiných nečistot, které nemají v dutině ústní co dělat. Dochází tak k redukci bakterií, snížení rizika infekce, parodontitidy a k prevenci zubního kazu. Bakterie se redukují na určitou úroveň, kterou je imunitní systém schopen zvládat.,

paní a krásný úsměv

Výmluva spousta jedinců je že je to zbytečné, nebudou za to utrácet peníze. Opak je však pravdou, nejedná se o tak drahou záležitost a ušetříte spoustu peněz do budoucna. Abychom měli zdravé zuby, měli bychom chodit na dentální hygienu dvakrát do roka. První návštěva u dentální hygienistky vypadá tak, že vám vybere na míru pomůcky a techniky čistění zubů. Popřípadě vám řekne, co děláte špatně apod. Dále se jedná spíše o preventivní vyšetření, která by se však neměla podceňovat.

u zubaře/na hygieně

Hygienu mohou navštěvovat všechny věkové kategorie. Od malých dětí s právě prořezanými dočasnými zoubky, až po seniory s protetickými náhradami. V dnešní době je náročné najít kvalifikovaného zubního lékaře, natož najít zubaře a dentální hygienistku na jednom místě. Avšak dentální hygiena v Praze 10 v Clinicplus.cz je i toto možné. Dentální hygiena se provádí individuálně podle doporučení od zubních lékařů, ale rovněž by si měl každý jedinec uvědomit, že je to v podstatě prevence, před většími problémy. Stomatologie v Praze 10 nabízí komplexní služby se skutečně profesionálním přístupem a moderní technologií. Vyšetření je tak bezbolestné.