Myslete i na maličkosti

1. 8. 2019 0 Comments

V současné době je stavebnictví v České republice velmi aktivním odvětvím a nejenom v oblasti bytové, ale i komerční výstavby. Oba tyto segmenty ovšem vyžadují mnoho společných požadavků, které se netýkají pouze použitých stavebních komponentů, ale kladou také velký důraz na vodoinstalační a elektroinstalační materiály. A právě dobře provedenou elektroinstalaci je také v konečné fázi opatřit kvalitním osazením jako jsou https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/, které splňují všechny vaše požadavky. V našem obchodě se setkáte s širokou nabídkou vypínačů a zásuvek vhodných jak do klasického bytového interiéru, tak do provozů dílen a prostor se zvýšenou prašností, či vlhkostí.

venkovní zásuvka

Pro bytové prostory jsou například velmi žádané vypínače s rámečky v provedení ALUMINIUM, které dodáváme v jedno, dvou a třířadém provedení v metalických odstínech černé, stříbrné a růžové. Při nákupu vypínače zvažte současně i objednávku rámečku, který má praktickou funkci ochrany okolní stěny. V nabídce se setkáte i se sporákovými vypínači a anténními zásuvkami. Nezapomínáme ani na tlačítkový vypínač-zvonek, opatřený nezbytnou červenou kontrolkou.

Kanceláře potřebují spoustu telefonních, datových a anténních zásuvek a také vypínačů, které pro lepší orientaci i bezpečnost mohou být barevně odlišené.
Elektrické dráty v nezapojené dvoj zásuvce

Technické prostory vyžadují specifické parametry, které například splňují zásuvky typu IP44, odolávající zvýšenému průniku vody, díky svému krytí.

Většina výše jmenovaných prostor se neobejde také bez termostatů a mnohde i bez žaluziových ovladačů, které najdete v dalších sekcích našeho obchodu. Osaďte staré vypínače a zásuvky ve svém bytě krásnými novými modely od nás, nebo je použijte při zařizování nového interiéru.

Při objednávce od deseti kusů nabízíme zajímavé slevy, takže nákup u nás se opravdu vyplatí!