Jak udělat společenskou akci zajímavou?

19. 2. 2020 0 Comments

Jestliže připravujete nějakou zajímavou veřejnou kulturní akci, anebo akci soukromou, na které se ovšem sejde větší počet lidí, tak jistě intenzivně řešíte, jak vymyslet a sestavit program tak, aby byl co možná nejvíce atraktivní pro účastníky.
Přece jen, řekněme si na rovinu, ne každá akce je vždy povedená. A její úspěch nezáleží jen na lidech, kteří se na ni sejdou, ale především na programu, tedy na jeho tvůrci.objektiv foťáku
To nejhorší, co se vám může stát je to, že se budete účastnit akce, na které bude nuda, kterou by bylo možné krájet. V takovém případě budete velice brzy myslet na jednu jedinou věc – jak se co nejrychleji ztratit domů, jak splnit svou společenskou povinnost a na takový propadák co nejrychleji zapomenout.

Jak to tedy udělat, aby na akci nebyla nuda?

Bodem číslo jedna je program. Pokud svoláte hromadu lidí na jedno místo a budete počítat s tím, že se sami nějak zabaví, tak se to stát může, ale také nemusí – a v tom případě je malér na světě.
Bodem číslo dvě je atraktivní program. Přiznejme si, že ne všechno, co jsme již na společenských akcích za život absolvovali, bylo zábavné. Jenže vymyslet takový program, který bude pro většinu hostů opravdu zajímavý, není snadné. Méně lidí podobného ražení zabavíte snadno – stačí, když víte, co je baví, a co je spojuje. Jenže vymyslet atraktivní program pro mnoho lidí s různými preferencemi je mnohem náročnější, a pokud nevíte o ničem, co by všechny bavilo, uděláte nejlépe, když vsadíte na takový program akce, který bude co nejvíce pestrý. Jednoduše lidem nabídněte širší škálu aktivit, ze které si každý vybere to své.foťák, černobílé fotografie
Skvělým zpestřením vaší akce se proto může stát například fotokoutek na ples Photobox.best, který vám stejně dobře poslouží i při jiných příležitostech. Lidé se aranžováním fotografií budou skvěle bavit, a zároveň si odnesou pěknou památku na akci.