Správně mířená reklama je základ

9. 9. 2018 0 Comments

Chtěli byste si nechat pro svou firmu vyrobit nějaké obchodní předměty, ale nejste si jistí, co je vhodné, a co naopak ne? Pokud chcete zvolit něco originální, efektivního, avšak stále cenově dostupného, neváhejte vsadit právě na reklamní trička s potiskem. Náklady jsou poměrně nízké, a přitom se jedná o opravdu zajímavý a účelný předmět, kteří obdarovaní rozhodně ocení, nikoliv jako nějaké zbytečné klíčenky, propisky a další drobnosti.

triřka

Kvalitní tričko určené pro marketing by mělo však splňovat několik základních parametrů. Hlavní je materiál, kterým by měla být ideálně stoprocentní bavlna. Myslete i na správný střih, je totiž důležité, aby se předměty dobře nosili a aby byli pro majitele opravdu komfortní. Neváhejte objednat více barevných variant, protože každému se líbí něco jiného. Navíc je dobré mít varianty jak pro muže, tak i pro ženy, a to ve více velikostech, abyste se trefili do vkusu a velikosti každého.

Zvolte správný potisk

Možná vám vrtá hlavou, jaký potisk byste měli na svůj textil vlastně zvolit. Možností máte povícero, záleží zejména na tom, co od textilu očekáváte, na co jej vlastně budete chtít používat. Lidé však nejčastěji volí logo své firmy, což je jistota, kterou nejde nic zkazit. Vedle však nešlápnete ani s nějakým firemním sloganem nebo hláškou, která se pojí k vaší společnosti, a je zároveň vtipná, originální a osobitá. Spousta lidí volí také možnost potisku obchodních partnerů, nejčastěji na zadní stranu. Pokud se vám líbí nějaká příhodná fotka, klidně můžete zvolit právě ji, nebo nějaký jiný obrázek.

bílá trička

Ti, kteří si pořizují reklamní trička nikoliv za účelem marketingu, ale například za účelem sjednotit děti na táboře týmovými tričky a tak podobně, určitě také ocení možnost vlastní jména nebo třeba týmového znaku. Fantazii se skutečně meze nekladou, je jen na vás, pro jaký vzor nebo motiv se rozhodnete.