Hypotéku lze spočítat

20. 6. 2022 0 Comments

Pamatuji si sebe, když jsem vyrůstala s rodiči v malém bytě. Byl to opravdu malinkatý byt. A byly tam pouze dvě místnosti a jedna kuchyň. A to vůbec nemluvím o tom, jak vypadala koupelna a záchod. To bylo všechno tak malinkaté, že jsem se tam sotva vešla. A klidně vám s klidem můžu říct, že kdyby tam byl nějaký velmi obézní člověk, tak se sem nevejde ani do koupelny, natož na záchod. A taky jsem si řekla, že až budu dospělá, že absolutně nechci bydlet v nějakém malém bytě. Nechci bydlet tam, kde se sotva hnu. A tak jsem si řekla, že až budu mít práci, kdy budu mít taky perfektní výplatu, tak si našetřím peníze.

I s hypotékou lze ušetřit.

Chtěla jsem si našetřit část peněz, abych pak v budoucnu dostala nějakou hypotéku. Měla jsem v plánu si vzít nebankovní hypotéku. A právě nebankovní hypotéka byla pro mě naprosto ideální. Alespoň takhle mi to řekla moje kamarádka a taky sousedka. Nebankovní hypotéka je prý taková, že odpadá všelijaké přísné papírování a že všechno probíhá velmi rychle.

Například i úroky si můžete sami spočítat.

A tohle jsem právě potřebovala. Říkala jsem si tedy, že nebankovní hypotéka bude dokonalá a pro mě jako dělaná. A jak jsem taky řekla, tak jsem taky udělala. Samozřejmě, že jsem se vzala taky finančního poradce. Na finance jsem skoupá. Takže jsem si řekla, že finanční poradce bude na prvním místě. A dokonce i on sám mi řekl, že nebankovní hypotéka bude pro mě to pravé. Takže jsem ráda, že toto mi opravdu všichni doporučili. Navíc je jasné, že chci pro sebe, a hlavně svou rodinu jenom to nejlepší. A myslím, že když budu s rodinou žít v poklidu a tak, jak jsem chtěla, tak budeme všichni spokojení. Já jsme chtěla ze začátku obyčejnou hypotéku, ale byla jsme nakonec ráda, že mi sousedka doporučila tuto hypotéku, která je nejvýhodnější. Navíc i můj finanční poradce řekl, že nebankovní hypotéka je pro mě nejlepší varianta.