Jak na nošení legín

14. 6. 2022 0 Comments

Některé kusy oblečení se v šatníku unosí více a některé jen příležitostně či výjimečně. Legíny patří k těm kusům oblečení, které mnoho žen využívá každodenně. Jsou totiž velmi pohodlné, praktické a hodí se k mnoha dalším kusům v šatníku a tak je snadné je kombinovat.

Legíny se mohou nosit na sport. Vyrábí se legíny z funkčních materiálů a tak jsou na sport velmi příjemné, málo se v nich budete potit, nikde vás nic nebude škrtit a nic nebude plandat a překážet. Legíny s vysokým pasem budou dobře držet a vy si je tak můžete vzít jak na běh, tak na další aerobní cvičení na ven i do tělocvičny a posilovny.

dámské legíny

Legíny je možné vzít i na běžné každodenní ? nošení. K legínám se hodí krátké šaty, sukně, šortky, dlouhé halenky, dlouhé svetry a třeba i kardigany. Je možné si také vzít tvarující legíny s push up efektem. Ty jsou vhodné, pokud chcete zvýraznit a zdůraznit zadeček. K těmto legínám si můžete vzít krátký top a zvýraznit tak svoji postavu a své přednosti. Pokud chcete naopak skrýt nedostatky, tak se k legínám skvěle hodí právě šaty a to už jak v teplých měsících, tak i v zimě. Lze si pořídit termo legíny, které mají příměs merino vlny a které vás zahřejí mnohem lépe než obyčejné kalhoty nebo džíny.

tvarující legíny na sport

Legíny si tak může vzít opravdu každá žena. Při správném doladění vrchního dílu a dalších doplňků legíny mohou slušet každé ženě. Díky své pohodlnosti si je určitě oblíbíte. Vybrat si může opravdu každý. Legíny se totiž vyrábí v různém střihu, různých barvách, provedení, na různé činnosti i s různými vzory. Pokud zvolíte výrazné legíny, tak k nim se hodí naopak decentní top. A je tomu i naopak. K výraznému vršku je dobré si vzít nenápadné a jednobarevné legíny. Každý si tak může najít svůj styl, ve kterém se bude cítit dobře, pohodlně a žensky. Nezapomínejte i na to, že legíny musí správně sednout aby se nikde nic nekroutilo a nebo nebyly příliš těsné a upnuté.