I vaše dítě si bude libovat v malém domečku

19. 12. 2020 0 Comments

Vzpomínáte si na vaše dětství a přání, které jste měli? Nepochybně na vašem seznamu patřil i sen vlastnit domeček, který by svou velikostí byl ideálním místem pro úkryt, ale i hru v soukromí nebo s vašimi kamarády. Pokud jste už dospělí a máte vlastní děti, vraťte se alespoň ve vašich myšlenkách na chvíli zpátky do období, které bylo pro vás tolik bezstarostné a dopřejte vašim ratolestem stejně úchvatné dárky a hry, jaké jste měli (nebo chtěli mít) vy ve vašem mládí.

A nezapomeňte ani na tak zásadní prvek, jakým je dětský stan na hraní Chytrá liška, který vašim dětem přinese pestré možnosti ke hře a dovádění jak doma, tak i venku.

dětský poko

Doba, která vám nabídne velký sortiment

V době vašeho dětství nebyl takový výběr a ani možnosti, ze kterých byste si mohli zvolit druh domku, který se vám zalíbí. V současnosti je však trh poměrně bohatý a na výběr máte z několika různých stanů a domečků jak pro holky, tak i pro kluky. Rovněž tak se můžete zaměřit i na různé velikosti, tvary nebo možnost zakoupit si ho i s tunelem na prolézání.

Tento druh hracího prvku má tu výhodu, že ho lze snadno přemístit a své místo si proto najde nejen v dětském pokojíčku, ale rovněž i na vaší zahradě, díky čemu se do něho mohou děti schovat a využívat jeho funkci i v letním období, kdy svítí sluníčko.

Vhodný už pro ty nejmenší

Radost z dětského stanu budou mít nejen starší děti, ale už i nejmenší ratolesti, jakými jsou batolata. Z hlediska bezpečnosti se můžete spolehnout na to, že v něm vaše dítě bude mít dostatečný přísun kyslíku a rovněž otvor, který mu umožní dostat se z něho bez problémů ven.

tunel na prolézání

Díky svému barevnému designu bude nepřehlédnutelný pro všechny dětské oči, které ho spatří a rovněž i báječným pomocníkem k tomu, jak vylepšit hru, do které se pustí na jinou/lepší úroveň.

Z nabídky všech dostupných se proto neváhejte rozhodnout pro jeden (nebo klidně i více) stanů, který by potěšil i vaše ratolesti.