Kreativní weby

15. 11. 2019 0 Comments

Každému umělci občas dojdou nápady, zvlášť když je to umělec všedního dne, který krom svých uměleckých aktivit má ještě rodinu, práci a jiné koníčky. Je nás takových hodně. Není proto divu, že nám občas už mozek nevymyslí žádnou geniální kreaci a my, i kdybychom chtěli tvořit, tak nevíme co. A potřebovali bychom inspiraci. Dříve si naše maminky kupovaly různé knížky s názvy typu Podzimní dekorace a Upletu si sám. My už to máme jinak. My máme Pinterest, Instagram, Fler a další inspirační weby, které nám ony maminkovské knihy plně vynahradí.
Pletení medvídci
A jak navnadit ty, kteří ještě do tajů oněch stránek nepronikli? Ukažme si to na příkladu třeba Vánoc, které jsou čím dál víc aktuální. Nevíte, co s výzdobou? Chcete ji udělat jinak? Zadejte si do vybrané aplikace nebo webu termín Vánoce (nebo ještě lépe Christmas) a vyjede Vám nepřeberné množství nápadů, jak to udělat. Třeba Vás zaujme dekorace z ubrousků na štědrovečerní stůl. Kliknete na obrázek a pod zvětšeninou obrázku se Vám objeví mnoho nápadů a návodů, jak nápad zrealizovat, jak ho vytvořil již někdo jiný apod. Nemusíte ale zůstávat jen u Vánoc, zkuste najít inspiraci i na různé vychytávky do bytu, domu nebo na zahradu.
Pletení medvídci
Weby mají ale ještě víc líbivých a příjemných rovin. Najdete na nich třeba i top seznamy míst různých dovolenkových destinací, nádherné fotky z těch míst, sdílené zážitky apod. Obecně tam najdete mnoho krásných obrázků třeba i jen tak pro potěšení ducha i mysli. A co teprve oblečení. Dámy! Třeba vy, které máte před svatbou a nevíte kudy kam, rozhodně neleňte a podívejte po kreativních aplikacích, objeví se Vám svět netušených možností a nápadů, které by Vás ani ve snu nenapadly.
Nelze tedy udělat nic jiného než výše zmíněné stránky doporučit všem, kterým není cizí něco tvořit, ale i těm, kteří v tom tak zběhlí nejsou. Své si tam najde každý a ze všech výtvorů nebo nápadů bude mít velkou radost!