Půjčka, která se vyplatí?

16. 9. 2019 0 Comments

Půjčky se dnes u nás nabízejí různé. A tudíž je různá třeba i jejich dostupnost, stejně jako výše úroků a dalších poplatků a další podmínky.
Nejednou je přímo učiněná věda se ve všech těch nabídkách vyznat. Jedni nabízejí to, druzí slibují ono. Ovšem často je pravdou, že lidem, kteří mají opravdové finanční problémy, nejednou nenabízejí a neslibují nic moc. A možná také nic.
Protože zejména banky jsou v případě lidí s finančními těžkostmi skoupé, pro korunu by si nechaly vrtat koleno a dost možná ani pak by ji nedaly.

bankovky

A proto nezbývá nejednomu z našinců jiné východisko, než vsadit na nebankovní finanční instituce. U nichž je šance na získání půjčky o poznání vyšší než v bankách, jež jsou natolik spoutány pravidly, že stačí stín pochybnosti a je konec všem nadějím.
Kdežto taková nebankovní hypotéka ničím zase až tak nedostupným není. V jejím případě může uspět dokonce i ten, kdo má hluboko do kapsy, kdo neoplývá nikterak vysokými příjmy a občas má dokonce nějakého toho kostlivce ve skříni jménem záznam v registru dlužníků.
U nebankovní hypotéky jsou totiž pravidla odlišná od těch bankovních. Tady žadatel ručí za půjčené peníze vlastní nemovitostí, respektive nemovitostí někoho, kdo se je ochoten za něj zaručit, a to je plně dostačující na to, aby se lecjaká jiná záležitost stala podružnou.

pokladnička

Takže stačí zastavit nemovitost, dům, chatu, byt, komerční objekt, pozemek a podobně, a výše příjmů či nějaký ten záznam v registru dlužníků ztrácejí na absolutní důležitosti, jsou nejednou tolerovány. A ten, kdo pošle e-mailem požadované fotografie objektu určeného k zastavení a vyplní jednoduchý online dotazník, si může být téměř jist, že se se zástupcem společnosti zakrátko dohodne na podmínkách, jež uspokojí všechny.
Bodejť by také ne, když se tu může výše půjčky vyšplhat až na sedmdesát procent ceny zastavené nemovitosti a doba splácení se může protáhnout až na celých dlouhých třicet let. To jsou přece podmínky, které stojí za to. Ty splní každý. I ten, kdo má problémy a půjčku opravdu potřebuje.