Nuda k narozeninám nepatří

11. 3. 2018 0 Comments

Každý, kdo se rozhodne pořádat nějakou oslavu, jistě počítá s tím, že se jeho hosté budou dobře bavit. V opačném případě by to nevypadalo jako oslava, ale spíše jako tryzna.

  • Jenže, jak to udělat, aby se společnost nenudila?
  • Jakmile totiž taková situace nastane, tak je opravdu velice těžké rozpohybovat zábavu tím správným směrem.

levitující dívka

Možná si také vzpomenete na nějakou rodinnou slavnost, při které nechyběl vtipný strýček, který ze sebe doslova chrlil jeden vtip za druhým. PROBOHA, JEN TO NE! Strýčka raději nechte doma, protože je to většinou spíše velký trapas a raději si pozvěte někoho, kdo vám tu pravou zábavu dokáže skutečně vykouzlit. Bavit se zaručeně budete od prvního okamžiku.

Tento rok to bude zaručeně jiné

V prvních deseti minutách se kouzelník představí na parketu, aby navodil tu správnou atmosféru. Pak se vydá mezi hosty, aby si jeho umění mohl každý vychutnat opravdu zblízka. Uvidíte kouzla s různými pomůckami, které jsou docela netradiční.

  • Jinde je totiž neuvidíte.
  • A také nezažijete.

Budete sami součástí této show. Uvidíte mikromagii s kravatami, špendlíky, prstýnky, mincemi. Prostě se vším, co máte s sebou. Tak si hlavně nezapomeňte vybavit kapsy, abyste se mohli zúčastnit. Program je většinou nastaven na jednu hodinu. Není ale problém ho prodloužit. Vše podle přání oslavence i celé společnosti.

světelné efekty

Narozeninová zábava https://www.vaskouzelnik.cz/oslava-narozenin je přizpůsobena každému věku. Můžete tedy uspořádat oslavu nejen pro dědečka, ale také pro svou ratolest. A děti si to užívají opravdu plnými doušky. Kdo z jejich kamarádů se může pochlubit tím, že ke svým narozeninám dostal kouzelníka? A všechny děti se většinou rády chlubí. Ve společnosti svých vrstevníků se tak mohou dostat trochu výš. A kdo z nás nechtěl být u svých kamarádů alespoň na chvilku středem pozornosti.