S plastovou obálkou žádné nevlídné počasí nezamává

5. 4. 2018 0 Comments

Představte, jaká strastiplná cesta čeká zboží, které si objednáte v elektronickém obchodě. Není to zdaleka tak jednoduché, aby se k vám domů objednané zboží dostalo stejně pohodlně a bez potíží jako je tomu v případě, když si je zakoupíte v kamenném obchodě a odvezete domů osobně.
malování obálek.jpg

Nejdříve musí vaši objednávku obchodník vyřídit a zboží ze skladu expedovat. A to vyžaduje, aby jej v první řadě zabalil. A na takovém balení velice záleží to, v jakém stavu k vám domů zásilka doputuje. Může totiž cestovat přes celou naši republiku anebo i klidně přes půl světa. Záleží na tom, kde má daná obchodní společnost sklady, a kde konkrétně se vámi objednané zboží nachází. A to, že jej objednáte třeba v elektronickém obchodě firmy z Hradce Králové, ještě neznamená, že právě odtud poputuje.

Ale vraťme se zpět ke zmíněnému balení. To výrazně ovlivní nejen to, v jakém stavu k vám zboží dorazí, ale také to, kolik za něj ve výsledku zaplatíte. V obou dvou případech velice oceníte balení do plastové poštovní obálky:
mailová pošta.jpg

Na rozdíl od kartonové krabice je plastová poštovní obálka lehká. A nejen to, zároveň je i pružná a dobře skladná. Zabírá minimum místa jak obchodníkům, tak doručovacím společnostem při přepravě. A to se samozřejmě odrazí na konečné ceně balíku. Také se s takto zabaleným předmětem dobře manipuluje a rozměry konečného balíku odpovídají zabalenému předmětu, protože v plastové obálce se na rozdíl od kartonové krabice nevozí zbytečný vzduch. Navíc je v plastové poštovní obálce zabalené zboží velice odolné. A zde se vracíme ke zmíněnému putování vašeho balíčku. Může se mu hravě stát, že se po cestě ocitne v několika překladních skladech v různých podmínkách, jak ohledně čistoty, tak ohledně vlhkosti. A co teprve když bude pobývat venku pod širým nebem, třeba při nakládce a vykládce při převozu – z nebe může padat déšť, sníh anebo něco mezi tím, co každý papír spolehlivě rozmočí.