Objednejte si plastové poštovní obálky

18. 5. 2018 0 Comments

Jednoduchá a velmi praktická volba, kterou mohou uplatnit jak podnikatelé, tak běžní uživatelé. Čas od času každý z nás něco někomu zasílá. A skutečně nemůžeme chtít od doručovatelů, aby zásilky doručovali v naprostém pořádku, když budou nekvalitně zabaleny nebo nečitelně označeny. Špatná volba balícího materiálu je bohužel nejčastějším problémem. Pokud zvolíme příliš tenký, hrozí poškození protržením a to i při menší manipulaci. Pokud zvolíme silnější obal například ve formě kartonové krabice, tak musíme počítat s větším finančním obnosem při placení na poště, jelikož se cena odrazí na poštovném.
budova pošty.jpg

Ideálním řešením jsou plastové poštovní obálky, které se dají velmi snadno zakoupit přes internetový obchod a jsou vám doručeny přímo až domů. Díky skladnosti nezaberou tolik místa a hlavně jsou v době potřeby po ruce.
balík do ciziny.jpg

V čem jsou rozdílné od běžných obálek:

Silnější materiál, který se při manipulaci snadno neprotrhne. Jeho síla je od 50 mikronů, až do 90 nebo 100 mikronů

Bohatý výběr velikostní obálky. To je velká výhoda, pokud chci zaslat zboží, tak si změřím rozměry a podle nich zvolím vhodný druh obálky. Na trhu je skutečně velký výběr od malých rozměrů, až například po A2.

Velmi jednoduché zabalení a navíc pevné díky samolepícímu proužku, který se skutečně nedá jinak otevřít. Pokud by se někdo o to pokusil, zničí viditelně obálku.

Zvenčí je barevně světlá, ale zevnitř je černý obal, který umožní skutečnou diskrétnost zásilky. Nedá se skutečně rozpoznat, co se konkrétně posílá.

Snadno se dá napsat adresa jak propiskou, tak nesmazatelným fixem, případně přelepit reklamní páskou.

Jsou voděodolné, ale také k zásilce nepustí prach nebo jiné nečistoty.

Lépe se s nimi manipuluje, než s kartonovým obalem a jsou skladnější i při doručování.
příprava zásilky.jpg

Šetří poštovné, jelikož se neplatí obalový materiál, který se v podobě kartonů vyrovná pomalu váze zasílaného zboží.

Obálky jsou nejen výhodné, ale také bezpečné, s vysokou kvalitou a navíc získávají čím dále větší oblibu mezi zákazníky.