Pokojíček jako z dětského snu

8. 7. 2022 0 Comments

Má Vám do rodiny přibýt nový člen? Stěhujete se? Nebo Vaše dítě už vyrostlo ze svého starého pokojíčku? Ať už je důvod jakýkoliv a Vy nyní potřebujete pro svého potomka zařídit nový pokoj, je dobré se svěřit do rukou odborníků. Pokojík pro dítě je na realizaci jednou z nejtěžších místností v domě, musí odpovídat dětskému vkusu a zájmům, vzbuzovat v nich pocit pohody a radosti, být praktické, funkční, nerozbitné a schopné s dítětem růst i řadu let. Návrhy dětských pokojů ByDesign jsou přesně takové, jaké si jen můžete Vy a Vaše děti přát. Studio Vám nabídne 2D i 3D návrhy, konzultace k rozpracovaným projektům i jen doladění již téměř hotového pokoje, můžete si prostě jen vybrat.

Probudí dětskou fantazii.

Navíc nemusíte e bydlet pouze v okolí Prahy, jako tomu často při spolupráci s jinými kvalitními firmami bývá, toto studiu pracuje po celé České republice. V první fázi dostanete komplexní projektovou dokumentaci, kterou společně projdete a schválíte, dále následuje, pokud o ni budete stát, 3D vizualizace, dále se proberou cenové možnosti a odhady, a nakonec dojde k realizaci, kterou si celou vezme na starost firma a vy pouze schválíte a přeberete si hotové dílo. Na stránkách studia ByDesign si také můžete prohlédnou partnery, se kterými studio spolupracuje, velmi podrobný popis celého postupu, který byl v tomto článku shrnut pouze stručně, foto ukázky již realizovaných projektů, videa obsahující rozhovory s architektkami a řadu článků k této tématice.

Každému na míru

Do této chvíle jsme si popsali objektivní plusy, které s sebou nese spolupráce s tímto designovým studiem, ale pojďme se nyní zaměřit spíše na pocity, které hrají při přestavbě pokoje zásadní roli. Prohlédnete-li si fotky návrhů a realizovaných projektů, zůstanete v úžasu stát s otevřenou pusou. Pokoje jsou každý úplně jiný, všechny ale krásné, útulné, vzbuzující pocit bezpečí a hravosti. Jsou dělány často tematicky na žádost dítěte, které je bude obývat, jsou vybaveny moderním nábytkem vhodným pro děti a jejich růst a také díky různým vychytávkám výborně pracují s prostorem a poskytují mnoho úložných míst. Stačí se jenom podívat na fotky a zjistíte, že dětské fantazie se mohou splnit.