Různá pití

14. 8. 2022 0 Comments

Nápojový průmysl schoellerallibert.com – co to vlastně ten nápojový průmysl je a můj osobní názor? Tak to vše se dozvíte v tomto článku. Každý něco pijeme – někdo jenom vodu, někdo jen šťávy a sladší pití (jako například já). Já vím, že je to hrozné, ale nepiju vodu, protože se mi z ní dělá špatně a chce se mi po ní vždy zvracet. Teď si řeknete a položíte otázku, jestli jsem vůbec normální? Snad přece každý pije vodu, nebo ne?
Věřte mi, každý vodu nepije, i když většina lidí se přiklání k čisté vodě.

m

Já vím, že čistá voda je vlastně to nejlepší, co můžeme tomu svému tělu dát a že nám za to jednou poděkuje, ale já bohužel prostě nemohu odolat. Je to strašně těžké, protože já jsem byla zvyklá od narození pít jenom sladké. Asi je to bohužel chyba, ale tak to prostě je. A i když jsem se s tím snažila něco dělat, zatím se mi to nikdy nepovedlo, i když jsem se opravdu hodně snažila (a to mi můžete věřit). A zajímalo vás někdy, co a jak vyrábí takový nápojový průmysl? Vyrábí všemožná pití, která si jen dokážete představit – od pití, jako jsou Liptony, Coca-Cola, Pepsi, až po džusy a podobné. Musí být asi zajímavé tohle pití takzvaně „vyrábět“. A to ani nemluvím o tom, kolik z toho dané společnosti mají peněz.

m

Vezměte si třeba takovou Coca-Colu, která je vlastně rozšířená po celém světě – kolik z toho musí mít peněz, když ji vlastně pije celý svět? Co třeba takový Lipton, který je taky strašně moc rozšířený? A i džusy jsou v České republice (a vlastně nejen v České republice) hodně proslulé, věříte mi? A jaké je vaše oblíbené pití? Já moc Coca-Colu nemusím, raději si dám nějaký džus, nebo Lipton. Občas si dávám nějaká sladká pitíčka, ale to je opravdu jenom hodně zřídkakdy, protože i tak se ty cukry snažím nějak alespoň korigovat. A co vy, které pití máte nejraději? Coca-Colu, Lipton, nebo obyčejnou vodu?