S malými náklady dosáhnete vyššího zisku!

19. 2. 2021 0 Comments

Máme pro vás nachystanou úžasnou roli plnou bublinek!

Jedná se o obalovou techniku Obalový materiál https://www.balteto.cz/bublinove-folie/, kterou používají zpravidla internetoví prodejci, kteří se s balením balíků a balíčků setkávají dennodenně. A jejich zaměstnanci či najatí brigádníci neustále přebalují, zabalují, obalují – a k tomu většinou používají i výplně do balíků. Jednou z takových výplní může být i bublinková folie, kterou dodáváme ve velkých rolích. Jedna role má až tři sta metrů tohoto obalového materiálu a váží sedm kilogramů. Role nenafouknuté bublinkové folie dodáváme v krabicích v počtu dvou kusů. Jednotlivé díly jsou viditelně od sebe odděleny perforací, takže ji můžete od sebe i snadno oddělit a utrhnete si přesně tolik kousků, kolik ke své práci zrovna potřebujete.

skládání foli

Průměry bublinek se mohou i lišit, vycházíme vstříc vašim požadavkům.

Ano, průměr bublin u nenafouknuté folie může činit buď čtyři centimetry a rozměr jednoho kousku je padesát na třicet centimetrů. Anebo bublinky mohou být i menší a mít v průměru pouhé tři centimetry. Jeden útržek tak má rozměr osmdesát na třicet centimetrů. V krabici jsou ale tyto role rovnu čtyři.

S malými náklady dosáhnete většího zisku!

Právě s touto obalovou technikou, která má minimální váhu, je výhodná její cena. Vynaložíte nízké náklady na to, aby vaše zboží dorazilo ke konečnému zákazníkovi v původním a neporušeném stavu, což vaši klienti ocení. Vždy jsou nemilé reklamace za poškozené zboží a zbytečné to vyvolává špatnou pověst firmy. A jak známo – pomluvy se šíří rychlostí blesku.

nábytek obalený

Náš obalový materiál nezvýší významně cenu za poštovné, kterou hradíte buď vy, anebo váš zákazník. Obalový a výplňový materiál je velmi lehký a skladný. A i váš zákazník ho po vyjmutí z balíčku může následně použít. A proces s obalovací technikou tak pokračuje. Není jen na jedno použití!