Bydlete ve vlastním domě do milionu!

16. 11. 2020 0 Comments

Koupit si nový dům a krásný dům s velkou zahradou je snem snad každého. Nicméně nemůžete si to dovolit? Omyl, můžete! Existuje totiž způsob, jak dosáhnout svého vlastního domu, za velice dobrou cenu. Ptáte se jak? Kupte si mobilheim!

Mobilheim je smontovaný dům, který k vám na pozemek přivezou již v konečném stavu a oproti klasickému domu má hned několik nesporných výhod.

dům v lese

Asi největší výhodou je velmi nízká pořizovací cena. Za velmi kvalitní a prostorné bydlení dáte v průměru o milion až dva méně, než jako za klasický dům.

Další výhodou je, že dům nemá základy. Jelikož je přivezen až na váš pozemek, není zabetonovaný do země. Kdykoliv si jej tak můžete znovu naložit na kamion a přestěhovat se. Není tak problém za život změnit hned několik míst bydliště! Zkrátka kam půjdete vy, můžete vzít i dům!

Navíc nejste limitováni časem. Každá firma má svůj katalog již postavených domů. Můžete si tak snadno a rychle vybrat bydlení. Takto vybraný dům může již do několik málo dní stát ve vší funkčnosti u vás na pozemku.

dům na louce

Nicméně pokud byste si z tohoto katalogu nevybrali, nemusíte věšet hlavu. Společnosti nabízejí i stavbu domů na míru. Za tuto variantu si sice trochu připlatíte a bude si muset počkat i na vyrobení, nicméně i tak se jedná o levnější a rychlejší variantu než u klasického domu. Velkou výhodou v tomto případě je i fakt, že si svůj dům můžete nevrhnout přesně dle vašich představ a dispozic. Není tak problém mít domeček o velikosti 1+kk nebo klidně i 4+1. Zkrátka vše je jen na vás a domluvě s firmou.

Navíc ušetříte na pozemku! Na montované domy nepotřebujete žádné stavební povolení, z čehož vyplývá, že dům vám může stát opravdu kdekoliv – a to klidně i na orné půdě. A koupit ornou půdu je o poznání levnější nežli kupovat klasický stavební pozemek. Takže pokud toužíte po vlastním bydlení za málo peněz, montovaný dům je jasná volba!