Obdarujte své blízké jazykovým kurzem angličtiny.

27. 12. 2021 0 Comments

Možná i vy jako každý rok s příchodem prosince marně přemýšlíte na tím, čím obdarovat své blízké. Ponožky a pyžama, knihy nebo snad parfémy jsou už klasikou, která neurazí, ale ani nenadchne. Letos by to chtělo něco nového, co obdarované zaručeně potěší, a navíc jim dá svobodu vlastního výběru.

O co jde? O dárkový poukaz na jazykový kurz! Investice do jazykových znalostí je jedna z nejlepších investic vůbec, takže pokud i vy máte ve svém okolí někoho, kdo se nekonečně dlouho rozhoupává k tomu, že se začne učit třeba anglicky, zbystřete!

V jazykových školách začíná po Novém roce druhé pololetí kurzů angličtiny, takže je to perfektní načasování. Proč darovat poukaz na jazyk? Jak to funguje? Proč se vyplatí investovat do jazykového rozvoje? O tom je dnešní článek!

bílí hrníček

Dárkové poukazy na jazyky

Výběr dárkového poukazu jako dárku má několik výhod. Odpadne vám stresující část darování v tom, že byste se snad člověku netrefili do chuti a vkusu. Finální výběr kurzu je na něm. Ať už uplatní poukaz na individuální 60 nebo 90minutové nebo skupinové kurzy jakékoliv úrovně.

Obdarovaný si může v klidu rozmyslet, kdy a na co poukaz uplatní. Je to také dárek, který ukazuje, že jste nad výběrem přemýšleli, není to „pouhá“ obálka s penězi. Navíc je to perfektní řešení pro ty, kteří mají ve zvyku kupovat dárky na poslední chvíli. Tak na co čekat?

Pro koho se dárkový poukaz na jazykový kurz hodí?

Zkusme si představit modelovou situaci. Váš manžel se už několik let snaží naučit anglicky, ale vždy po pár týdnech přestane nebo ho aplikace v mobilu marně láká k učení. Právě poukaz na kurz angličtiny může být tím správným impulzem, díky kterému se do toho opravdu pustí. Ve zkratce řečeno, dárkový poukaz je ideální pro věčné začátečníky.

formičky na cukroví

Ale není to jen o nich. Dárkový poukaz ocení také jazykoví nadšenci. Zajímá se vaše vnučka o Španělsko a chtěla by tam odcestovat a začít pracovat? Individuální kurz jazyka může být pro ni průlomovým dárkem. Fantazii se meze nekladou a konec konců konečný výběr můžete vždy nechat na nich.

Jazykové kurzy jako ideální dárek

Na začátku článku jsme zmiňovali, že investice do jazykového vzdělávání je jedna z nejlepších investicí vůbec. Ptáte se proč? Jakýkoliv jazyk, kterým se domluvíte, pro vás znamená nové příležitosti na trhu práce – ať už při hledání práce nové, nebo při kariérním postupu v té stávající. Domluvit se bez pomoci někoho dalšího vás také staví do lepší pozice pro navazování mezilidských vztahů.

A třešnička na konec – podle vědců seberozvoj, učení se novým věcem a zejména jazykové vzdělávání zlepšuje logické myšlení, zpomaluje stárnutí a chrání před Alzheimerovou nemocí či demencí. Zdá se, že není co ztratit, co říkáte?

marketing

Nákup vánočních dárků pro vás už nemusí být stresujícím zážitkem. Vyřešte to letos elegantně a rychle. Zavolejte nebo napište do Jazykové školy PELICAN, kde vám dárkový poukaz připraví rychle a spolehlivě klidně pro celou rodinu!