Zabraňte horku v autě

8. 12. 2021 0 Comments

Letní období

Léto je doba, kdy lidé rádi jezdí na dovolenou, výlety a podobně. Není se čemu divit, protože hezké počasí a vysoké teploty jsou k tomu ideální. Zároveň je vhodné si alespoň trochu odpočinout, protože práce nás čeká během roku dost, takže to chce také oddych, aby se nám pročistila hlava. Pro cestování často využíváme osobní automobil, kdy se není čemu divit, protože do něj pohodlně nastoupíme a můžeme jet pohodlně, kam se nám zlíbí, vzít všechno potřebné, a ještě k tomu nejsme omezováni jízdním řádem.

klimatizace v autě

Problém je však v tom, že když vůz necháme stát určitou dobu venku, tak sluneční paprsky se postarají o to, že uvnitř je dost vysoká teplota. Proto se hodí mít možnost schovat vůz do garáže, kde takový problém nebývá. Dnešní vozy mají naštěstí většinou klimatizaci, která nám zajistí uvnitř příjemnou teplotu a my se nemusíme uvnitř pražit. Jenom musíme počítat s tím, že se nám s ní o něco zvýší spotřeba paliva.

Zatmavení oken

Problém týkají se horká v autě se dá významně potlačit tím, že si necháme udělat tónování autoskel. Záleží na tom, jakou fólii využijeme, přičemž pohlcují a odráží hodně desítek procent tepla, takže skutečně fungují. Proto nám bude při cestování o dost příjemněji a naše klimatizace se o dost méně nadře. V zadní části vozu si klidně můžeme dovolit i menší propustnost světla, takže uvnitř budeme mít soukromí. Lepení fólií není jen tak, protože když se povrch špatně očistí, nebo se nesprávně fólie nalepí, tak rozhodně nevypadá dobře.

zatmavené okna

Kvůli tomu se tvoří třeba bubliny či nějaké jiné vady. Fólií je na výběr velké množství, takže rozhodně nebudete mít problém vybrat si tu správnou. Tónování autoskel Brno se Vám postará o profesionální aplikaci. Navíc ještě k tomu Vám tu rádi poradí, jakou fólii vybrat. Vědí, jaké jsou zákony, a proto je dodržují, abyste neměli potíže s policií či na STK. Veškeré požíváme fólie mají osvědčení o schválení technické způsobilosti.